logoFتاریخ درج : شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰
انعقاد تفاهم‌نامه‌ حمایت از کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات
انعقاد تفاهم‌نامه‌ حمایت از کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در شهر شیراز
انعقاد تفاهم‌نامه‌ حمایت از کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در شهر شیراز
به گزارش روابط عمومی، سه شنبه مورخ 1400/4/22 سعید حیدری رئیس سازمان  فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز در حاشیه مراسم انعقاد تفاهم نامه حمایت از کسب و کار های مبتنی بر فناوری اطلاعات که  در محل پارک علم و فناوری استان فارس برگزار شد  اظهار داشت: هدف از این نشست انعقاد تفاهم‌نامه در جهت حمایت از کسب‌وکارها و استارت آپ‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات در شهر هوشمند است.
وی گفت: این جلسه در راستای حمایت از کسب‌وکارهای اینترنتی و استارت آپ‌ها مبتنی بر فناوری اطلاعات بود و تفاهم‌نامه‌ای بین شهرداری شیراز، پارک علم و فناوری شیراز و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صورت گرفت.
رئیس سازمان فناوری و اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز ادامه داد: این تفاهم‌نامه مشتمل بر 10 ماده و 5 صفحه در سه نسخه هم‌ارزش تنظیم و به امضا طرفین رسید و از تاریخ ثبت لازم‌الاجرا است .
این مسئول تصریح کرد: هدف از تأسیس این مرکز حمایت از کسب‌وکارهای نوپا و مبتنی بر فناوری اطلاعات است که مورد حمایت شهرداری شیراز، پارک علم و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار می‌گیرد.
حیدری افزود: بدیهی است که این مرکز باید با اولویت رفع نیازهای شهرداری شیراز فعالیت کند و برای آن راه‌کارها و ایده‌های فناورانه ارائه شود و با حمایت هر سه نهاد ذکرشده این کسب‌وکارها را به سرانجام برساند و نتایج آن در شهرداری شیراز نیز مورداستفاده قرار گیرد.
وی بیان کرد: امروز این تفاهم‌نامه با سفر جناب آقای سورنا ستاری، معاون محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری به شهر شیراز در محل پارک علم و فناوری بین هر سه نهاد امضا شد و انشا الله به زودی ساختمان این مرکز نیز آماده‌سازی و افتتاح می‌شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به تصمیم اتخاذشده تیمی مشترک و تحت نظارت سازمان فناوری و اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز در ساختمان ذکرشده شروع به فعالیت می‌کند و نویدبخش آینده‌ای روشن برای بسیاری از فعالیت علمی، پژوهشی و استارت آپ‌ها در شهر شیراز خواهد بود.
 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
کیفیت خدمات سازمان فناوری اطلاعات را چگونه ارزیابی می کنید ؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط
پیوندهای مهم

آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۱۶۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۱۶۴۰۶ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز می باشد.