logoFتاریخ درج : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
نشست مشترک سازمان فاوا با شرکت مگفا و برج الکترونیک
نشست مشترک سازمان فاوا با شرکت مگفا و برج الکترونیک در سالن جلسات شهرداری مرکزی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی، دوشنبه مورخ 1400/9/8 نشست مشترک سازمان فاوا با شرکت مرکز گسترش فناوری اطلاعات ایران ( مگفا) و برج الکترونیک شیراز درخصوص تبادل نظر و نحوه همکاری  در پروژه های IT درمحل سالن جلسات شهرداری مرکزی برگزار شد.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز ضمن خیرمقدم به مدعوین و اصحاب محترم رسانه، به بیان این نکته پرداخت که هدف از تشکیل این جلسه آشنایی با توانمندی های هر دو طرف و ایجاد فتح بابی برای همکاری بیشتر در چهار چوب ضوابط و مقررات است.  
در ادامه حیدری رئیس سازمان فاوا بیان کرد به علت تعدد خدمات ارائه شده توسط شهرداری ها بدیهی است که در حرکت به سمت شهرهوشمند پیشرو باشند.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات اظهار داشت : در شهر شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت (ع) و با داشتن جاذبه های گردشگری باید خدمات را به صورت هوشمند به شهروندان و گردشگران محترم ارائه نمود به شکلی که آن خدمت باعث ایجاد آسایش در زندگی ایشان شود.
حیدری تصریح کرد : مدت هاست که ما از تعاریف عبور کرده ایم، دیگر شهروندان به دنبال خروجی درحوزه شهرهوشمند هستند. یکی از الزامات شهرهوشمند ایجاد مدیریت یکپارچه شهری است که در حال حاضر وجود ندارد و تنها با تعامل بین دستگاهی این مهم میسر می گردد.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات افزود: درب شهرداری به روی شرکت های دانش بنیان و بومی، اساتید و داشگاهیان، متخصصان IT و سرمایه گذاران در این حوزه باز است و ما از مشاوره ها و پیشنهادات آن ها در حوزه شهر هوشمند نیز استقبال خواهیم کرد .
حیدری در ادامه گفت : ما نمی توانیم پروژه های سایر شهرها و کشور های جهان را عینا در شیراز پیاده سازی کنیم  بلکه باید از آن ها الگو برداری کرد و نقاط ضعف و قوت آن ها را شناسایی نمود، سپس برای شیراز یک نسخه خاص بومی با ویژگی های منحصر به شهر و مرتبط با دغدغه های شهر شیراز آماده کرد.
در پایان این نشست مقرر گردید در گام نخست، شرکت مگفا ایران و برج الکترونیک شیراز پیشنهادات و رزومه پروژه های موفق خود را ظرف مدت دو هفته برای سازمان فاوا ارسال نمایند تا پس از بررسی لازم جلسات کارشناسی برگزار گردد.    
 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
کیفیت خدمات سازمان فناوری اطلاعات را چگونه ارزیابی می کنید ؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط
پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۱۹۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۰۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۴۴۷۱۵ نفر

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز می باشد.