logoFتاریخ درج : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز گفت :
اصلاح فرآیند ها باید باعث چابکی سازمانی شود
 
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز گفت :
اصلاح فرآیند ها باید باعث چابکی سازمانی شود

به گزارش روابط عمومی، دوشنبه مورخ 1400/9/29 جلسه شورای مدیران با حضورسرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد. هاشم پور در این جلسه بیان کرد تا به امروز خدمات ارزشمندی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات توسط شما مدیران توانمند انجام شده که این خود مایه مباهات است. ایشان به بیان این نکته پرداخت که اصلاح فرآیندهای سازمانی می تواند در انجام پروژه های آتی در حوزه های مختلف بسیار مثمر ثمر بوده و باعث چابکی سازمانی شود.
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز افزود: لازم است جهت برگزاری جلسات آنلاین تعیین تکلیف لازم صورت گرفته تا در صورت ادامه دادن این جلسات نسبت به ملزومات آن مانند تهیه صورت جلسه الکترونیکی، امضا الکترونیکی و .... اقدامات لازم انجام شود.
هاشم پور به تصمیم گیری قاطع مدیران اشاره کرد و گفت مدیران موظف هستند در حوزه کاری خود قاطع برخورد کرده و در چهارچوب قوانین و ضوابط، اهداف و پروژه های خود را به نتیجه رسانند.
در ادامه معاونین و مدیران سازمان در خصوص دغدغه و مشکلات حوزه های مربوطه مطالبی را ارائه نمودند. در پایان مقرر گردید جلسات شورای مدیران به صورت منظم و با حضور همه اعضا برگزار گردد.    
 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
کیفیت خدمات سازمان فناوری اطلاعات را چگونه ارزیابی می کنید ؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط
پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۴۴۷۲۳ نفر

کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز می باشد.