رئیس مرکز نوآوری و فناوری شهرداری شیراز خبر داد:
حمایت از تیم های استارتاپی و شرکت های نوپا، خلاق و دانش بنیان
تاریخ درج : شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱
رئیس مرکز نوآوری و فناوری شهرداری شیراز خبر داد:
حمایت از تیم های استارتاپی و شرکت های نوپا، خلاق و دانش بنیان
به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، رویداد تابستانه اصول کسب و کار نوآورانه به مدت دو روز با هدف انتقال تجربه و مهارت افزایی در شهریور 1401 در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز- ساختمان دانشکده مهندسی شماره 2،  با حمایت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز برگزار شد.
رئیس مرکز نوآوری و فناوری شهرداری شیراز در حاشیه این مراسم ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی گفت: مرکز نوآوری و فناوری اطلاعات شهرداری شیراز نزدیک به سه ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده و با حمایت های خوبی که مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز در دوره ششم از مرکز نوآوری داشته اند آیین نامه مرکز مصوب و با 13 بند حمایتی از شرکت های استارتاپی و دانش بنیان ابلاغ شده است.
علویان مهر بیان کرد مرکز نوآوری و فناوری شهرداری شیراز می تواند از پروژ های شرکت های دانش بنیان در هر حوزه مدیریت شهری اعم از حمل و نقل، شهرسازی، فناوری اطلاعات، فضای سبز شهری، آتش نشانی و....  حمایت نماید.
رئیس مرکز نوآوری و فناوری شهرداری شیراز در ادامه افزود: در اختیار قراردادن اطلاعات شهری، بازار مورد نیاز، تبلیغات، سرمایه گذاری و سرمایه گذاری خطر پذیر از جمله حمایت هایی است که از شرکت های دانش بنیان صورت خواهد گرفت.
علویان مهر به بیان این نکته پرداخت که خوشبختانه همکاری بسیار مناسبی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در حال انجام است. ایشان بیان کرد طبق مذاکرات انجام شده با سایر مراکز پژوهشی، تحقیقاتی و دانشگاهی در سطح استان و شهر شیراز در خصوص حمایت و همکاری نسبت به تشکیل تیم های استارتاپی و حمایت از دانشجویان علاقه مند به این حوزه، تفاهم نامه هایی هم در دست تهیه است که به زودی با 8 مرکز پژوهشی، تحقیقاتی و دانشگاهی منعقد می گردد.    
 


 گزارش تصویری

سایر اخبار


آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۱۳۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۶۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۰۳۰۲ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز می باشد