سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت:
با قوت و جدیت پروژه ها سازمان را دنبال خواهیم کرد
تاریخ درج : دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت:
با قوت و جدیت پروژه ها سازمان را دنبال خواهیم کرد


به گزارش روابط عمومی، دوشنبه مورخ 1401/7/18جلسه شورای مدیران سازمان با حضورسرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز در سالن جلسات برگزار شد.
در ابتدا علویان مهر، سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ضمن تبریک به مناسبت هفته وحدت بیان کرد یکی از موارد مهم در امور محوله، اولویت بندی و تقسیم صحیح کار ها ست که باید مد نظر معاونین و روئسای ادارات قرار گیرد.
وی بیان کرد یکی از نکات حائز اهمیت، هماهنگی معاونت های فنی و مالی سازمان با یکدیگر در پیشبرد اهداف سازمانی است که باید مد نظر قرار گیرد.   
در ادامه سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: یکی از نکات ارزیابی شده از وضع موجود، نبود نقشه راه مشخص وشفاف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده که در دستور کار سازمان قرار گرفته است.
علویان مهر به بیان این نکته پرداخت، یکی از وظایف سازمان در بودجه 1401،  کسب درآمد بوده ولی با گذشت 6 ماه هنوزدرآمدی حاصل نشده است. باید برای آن برنامه ریزی کرده و برای تحقق آن گام ارزشمندی برداریم.
 سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در ادامه به این موضوع اشاره کرد که پاسخگویی و ارتباط موثر با حوزه های مختلف شهرداری و اعضای محترم شورا باید به صورت جدی مد نظر قرار گیرد.   
علویان مهر در پایان افزود: با قوت و جدیت پروژه های سازمان را دنبال خواهیم کرد تا در آینده نزدیک شاهد پیشبرد اهداف سازمانی و خدمت صادقانه به حوزه های شهرداری و شهروندان باشیم           
 


 گزارش تصویری

سایر اخبار


آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۱۴۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۶۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۰۳۱۳ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز می باشد