سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد:
تعویض ۶۵۰ عدد باتری در حوزه های شهرداری شیراز
تاریخ درج : دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد:
تعویض  650 عدد باتری در حوزه های شهرداری شیراز

به گزارش روابط عمومی، سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات بیان کرد طبق بازدید های میدانی از دستگاه های برق بدون وقفه شهرداری شیراز توسط کارشناسان معاونت فنی، پشتیبانی سازمان، جهت جلوگیری از احتمال مشکلات بوجود آمده، به روز رسانی دستگاه های برق بدون وقفه در دستور کار معاونت فنی، پشتیبانی سازمان فاوا قرار گرفت.
علویان مهر در ادامه گفت: پس از بررسی مشخصات فنی توسط تیم کارشناسی سازمان، بر اساس استاندارد های لازم از دستگاه های مختلف در کشور، دستگاه برق بدون وقفه مورد تایید انتخاب و پس از طی شدن مراحل قانونی تهیه گردید.
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات افزود: از قابلیت های دستگاه های برق بدون وقفه خریداری شده می توان به جلوگیری از  انتقال ولتاژ بالای برق متناوب( AC )، کاهش اثر ناشی از صاعقه، حفاظت از اتصال غیر عمد افراد با سیم ها، اتصال کوتاه داخلی بین سیم ها و بدنه دستگاه ، حذف ولتاژ برق مستقیم (DC ) ، ایجاد محافظت در ولتاژ خروجی دستگاه، حذف هارمونیک از مدار نول خروجی، کاهش تعداد باتری مورد نیاز و حذف نویز فرکانس اشاره کرد.
وی به بیان این نکته پرداخت که در حال حاضر دستگاه های خریداری شده به صورت پایلوت در سازمان فاوا نصب و راه اندازی شده تا پس از بررسی های لازم و تست کامل دستگاه در سایر حوزه های شهرداری شیراز نصب و راه اندازی گردد.
علویان مهر در پایان بیان کرد همزمان با بررسی فنی سیستم های برق بدون وقفه، تعداد 650 عدد از باتری های دستگاه ها تعویض و به روز رسانی شده است.
 


 گزارش تصویری

سایر اخبار


آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۱۳۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۶۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۰۳۰۱ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز می باشد