صدور سه حکم انتصاب در سازمان فاوا
حکم انتصاب آقایان موغلی، رئیسی و خانم ملک سعیدی صادر شد
تاریخ درج : سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱
صدور سه حکم انتصاب در سازمان فاوا
حکم  انتصاب آقایان موغلی، رئیسی و خانم ملک سعیدی صادر شد

سرپرست معاونت هوشمندسازی، نرم افزار و GIS، سرپرست معاونت فنی و پشتیبانی و رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی منصوب و معارفه شدند.
به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، سه شنبه مورخ 1401/9/22 جلسه تکریم و معارفه معاون هوشمند سازی، نرم افزار و GIS ، معاون فنی و پشتیبانی و مسئول امور اداری سازمان فاوا با حضور علویان مهر رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در محل سازمان برگزار شد.
در این جلسه محمد علی علویان مهر ضمن تشکر و قدردانی از خدمات صادقانه و ارزشمند آقایان فروردین، بنائی و خانم حامدی،  احکام انتصاب آقایان موغلی به عنوان سرپرست معاونت هوشمندسازی، نرم افزار و GIS، رئیسی به عنوان سرپرست معاونت فنی و پشتیبانی و خانم ملک سعیدی به عنوان رئیس امور اداری سازمان را اهدا و برای آن ها در مسئولیت محوله، جهت پیشبرد اهداف شهرداری شیراز و خدمت فناورانانه به شهروندان فهیم شهر شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) آرزوی توفیق و سربلندی نمود.
در پایان این جلسه رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات با اهدا لوح تقدیر از خدمات آقایان فروردین ، بنائی و خانم حامدی تقدیر به عمل آورد.
لازم به ذکر است پیش از این محسن فروردین معاون هوشمندسازی، نرم افزار وGIS ، محمد صادق بنائی معاون فنی و پشتیبانی و خانم حامدی رئیس امور اداری سازمان فاوا را به عهده داشته اند.
 


 گزارش تصویری

سایر اخبار


آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۲۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۹۳۴۰ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز می باشد