رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد:
حضور کارکنان سازمان فاوا در دوره آموزشی WeGO
تاریخ درج : چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد:
حضور کارکنان سازمان فاوا  در دوره آموزشی WeGO""
به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز از حضور تعدادی از کارکنان سازمان فاوا در دوره آموزشی سازمان جهانی شهرهای هوشمند WeGO"" خبر داد.
علویان مهر گفت: در راستای توسعه علمی منابع انسانی کارکنان شهرداری و استفاده از تجربیات سایر کشور های توسعه یافته در حوزه شهر هوشمند جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان شهر شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) تعدادی از کارکنان سازمان فاوا در دوره آموزشی سازمان جهانی شهرهای هوشمند WeGO""   شرکت نمودند.
رئیس سازمان فاوا بیان کرد:  از سال 2011 توسعه منابع انسانی سئول (SHRDC) و دولت شهری سئول با هم متحد شده اند تا برای ایجاد پتانسیل مناسب در حوزه شهرهای هوشمند و پایدار مقامات شهری عضو WeGO اقدام نمایند.
محمد علی علویان مهر افزود: این دوره آموزشی در مدت یک ماهه به صورت بر خط( آنلاین) برگزار شده است. در این دوره آموزشی، Action Plan شهر شیراز توسط کارکنان سازمان فاوا ارائه وتوسط اساتید دانشگاه های بین المللی و مدیران پروژه های کلان شهر هوشمند مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات فنی بر اساس تجارب علمی به دست آمده در Action Plan شهر شیراز لحاظ شده است.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز در ادامه بیان کرد از موارد دوره آموزشی WeGO می توان به سخنرانی دکتر KANG، استاد برنامه ریزی شهری و منطقه ای و معاون رئیس جمهور در امور بین الملل دانشگاه سئول در زمینه تغییر و توسعه مفهوم شهر هوشمند و تحول دیجیتال و سخنرانی دکتر ابوالقاسم صادقی نیارکی، استاد دانشگاه سجونگ در کره اشاره کرد.
محمد علی علویان مهر رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز گفت: شرکت در جلسات آموزش الکترونیکی خودگام با موضوعات ابتکارات شهر هوشمند سئول، داده‌های بزرگ سئول برای تحول دیجیتال پس از کووید19 و گردشگری هوشمند سئول با محوریت تحول دیجیتال از دیگر قسمت های دوره آموزشی WeGO به شمار آمده که توسط اساتید بین المللی مورد بررسی قرار گرفته است. لازم به ذکر است نفرات شرکت کننده از سازمان فاوا در پایان این دوره پس از برگزاری آزمون موفق به دریافت گواهی اتمام دوره شدند.
 


 گزارش تصویری

سایر اخبار


آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۱۵۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۶۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۹۳۰۸ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز می باشد