انتظار ما توجه بیشتر به حوزه فناوری است

معاون شبکه و زیر ساخت سازمان فاوا ، انتظار ما توجه بیشتر به حوزه فناوری است

انتظار ما توجه بیشتر به حوزه فناوری است
معاون زیر ساخت و شبکه سازمان فاوا در خصوص ساخت بزرگترین مرکز داده جنوب کشور با روابط عمومی سازمان گفتگو کرد. کیانی با تاکید بر این نکته که در دنیای امروز بیشتر خدمات بر بستر IT صورت می گیرد و یکی از دغدغه های دستگاه های خدمت رسان درهمه جای دنیا فراهم ساختن زیر ساخت های لازم برای ارائه خدمات بر بستر IT است.
 معاون زیر ساخت و شبکه سازمان فاوا اظهار داشت انتظار ما توجه بیشتر به حوزه فناوری است ایجاد بستر و زیر ساخت مناسب در شرایط فعلی یکی از الزامات مهم در مدیریت یکپارچه شهری به حساب آمده و می تواند در ارائه خدمات به کارکنان خدوم شهرداری و شهروندان فهیم بسیار اثرگذار باشد.
کیانی بیان کرد در طی دو سال گذشته با حمایت مسئولین ارشد مدیریتی در شهرداری شیراز و نیز همت متخصصان سازمان فاوا مراحل ساخت بزرگترین مرکز داده جنوب کشور به خوبی انجام شده است اما متاسفانه با توجه به اهمیت راه اندازی هر چه سریع تر این پروژه کلان در کشور طی چند ماه گذشته در شهرداری و سایر دستگاه های مربوطه در استان  شاهد آنیم که این پروژه جزء پروژه های اولویت دار قرار نگرفته است .  
امیدواریم با توجه به اهمیت موضوع ونیز نیاز مبرم شهرداری در کسب درآمد های پایدار در مدیریت شهری  نسبت به این مهم مساعدت صورت گرفته تا مراحل پایانی این طرح بزرگ و ارزشمند به بهره برداری رسد.
در پایان معاون زیر ساخت و شبکه سازمان فاوا از زحمات جهادی و شبانه روزی متخصصان و کارشناسان سازمان و حمایت همیشگی رئیس سازمان فاوا و تمام مسئولین خدومی که تا به امروز ما را حمایت نموده اند تشکر و قدر دانی می نمایم . 


۱۳۹۷/۰۶/۱۳
منبع : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
تعداد بازدیدها : ۱۱۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
سعید حیدری
سعید حیدری
شماره تماس:32301186


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳