دیداررئیس و معاونین سازمان فاوا با رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز

دیداررئیس سازمان فاوا با رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز

دیداررئیس و معاونین سازمان فاوا با رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز
به گزارش روابط عمومی ، پنج شنبه مورخ 97/6/22 حیدری با رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز دیدار کرد. رئیس سازمان فناوری اطلاعات ضمن تبریک و ابراز مسرت از این انتصاب بجا و شایسته بیان کرد ایده های خلاقانه مبتنی بر فناوری اطلاعات در حوزه ایمنی توسط کارشناسان و متخصصان سازمان فاوا مورد بررسی قرار گرفته است اما اگر این ایده های خلاقانه با توجه به استاندارد های اجرایی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی پیاده ساری نشود باعث هدر رفتن زمان و هزینه می گردد. ایشان خاطر نشان کرد با رویکرد مدیریتی جدید امیدواریم با تعامل سازنده بین هر دو حوزه هرچه سریع تر بتوانیم خدمات ارزشمندی را به شهروندان فهیم کلانشهر شیراز بر بستر فناوری اطلاعات ارائه دهیم که بر کیفیت زندگی آن ها اثر گذار باشد.
در ادامه قانع رئیس سازمان آتش نشانی ضمن تشکر و قدردانی به بیان این نکته پرداخت که در طی چند سال گذشته سازمان فاوا جز سازمان هایی بوده که همکاری و تعامل ارزشمندی را با این حوزه داشته و قطعا یکی از عوامل موفقیت این سازمان در حوزه هوشمند سازی خدمات آتش نشانی به شهروندان، حمایت های همه جانبه سازمان فاوا و ارائه خدمات مطلوب آن ها به سازمان آتش نشانی بوده است .
ایشان خاطر نشان کرد ما بر این باوریم که هوشمند سازی و ارائه خدمات لحظه ای در حوزه آتش نشانی و خدمات ایمنی جز با همکاری سازمان فاوا بر بستر فناوری اطلاعات میسر نخواهد بود . در پایان قانع از کلیه خدمات ارزنده سازمان به ویژه رئیس سازمان فاوا به جهت تعامل و همکاری صمیمانه و جهادی قدردانی و تشکر نمود .   


۱۳۹۷/۰۶/۲۲
منبع : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
تعداد بازدیدها : ۱۲۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
سعید حیدری
سعید حیدری
شماره تماس:32301186


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳