انعقاد تفاهم نامه مشترک سازمان فاوا شیراز و بندر بوشهر

انعقاد تفاهم نامه مشترک سازمان فاوا شیراز و بندر بوشهر

انعقاد تفاهم نامه مشترک سازمان فاوا شیراز و بندر بوشهر
 

به گزارش روابط عمومی ، پنج شنبه مورخ 97/9/22 تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان فاوا شیراز و بندر بوشهر در راستای استفاده از تجربیات هر دو سازمان با هدف توسعه همکاری و بهره مندی از ظرفیت طرفین با حضور امیری شهردار بندر بوشهر منعقد گردید.
در این جلسه رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز ضمن  ارسال  پیام شهردار شیراز و حمایت ایشان از این تفاهم نامه ، آن را گامی بسیار مثبت در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان محترم هر دو مرکز استان بر بستر فناوری اطلاعات بیان کرد و افزود با توجه به حمایت شهرداران شیراز و  بندر بوشهر در موضوع IT و شهر هوشمند می توانیم در آینده نزدیک شاهد بهبود کیفیت مطلوب زندگی شهروندان باشیم.
چارکی رئیس فاوا بندر بوشهر در این جلسه به معرفی شهر بوشهر و ارائه اقدامات صورت گرفته در حوزه فناوری اطلاعات پرداخت و از انعقاد این تفاهم نامه با فاوای شیراز ابراز خرسندی نمود. بعد از مراسم عقد تفاهم نامه مباحث فنی و نحوه همکاری هر دو سازمان آغاز گردید و در این خصوص استفاده از کارتهای شهروندی برای شهروندان ،  پارک هوشمند حاشیه ای و کارت های رفاهی هوشمند برای پرسنل خدوم شهرداری در هر دو شهر به صورت یکپارچه مطرح و به عنوان اولین پروژه های مشترک آغاز گردید.
حیدری در این خصوص بیان کرد با توجه به این تفاهم نامه پروژه های مذکور برای اولین بار به صورت یکپارچه در دو مرکز استان در جنوب کشور اجرا خواهد شد که امیدواریم بتوانیم الگوی موفقی را برای کشور در این خصوص ارائه نماییم.


۱۳۹۷/۰۹/۲۷
منبع : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
تعداد بازدیدها : ۱۷۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
سعید حیدری
سعید حیدری
شماره تماس:32301186


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳