اولین جلسه تحول اداری با حضور رئیس سازمان فاوا برگزار شد

اولین جلسه تحول اداری با حضور رئیس سازمان فاوا برگزار شد
به گزارش روابط عمومی، دوشنبه مورخ 98/2/30 اولین جلسه تحول اداری با حضور رئیس سازمان و سایر اعضا در سالن کنفرانس سازمان فاوا برگزارشد. در ابتدا این جلسه مدیر برنامه ریزی به بیان این مطلب پرداخت که تحول اداری از دو بعد ارزیابی و بهبود فرآیند های سازمانی حائز اهمیت بوده و در سال جاری یکی از اولویت های مهم و اصلی حوزه مدیریت برنامه ریزی می باشد.
در ادامه رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی (ع) و قبولی طاعات و عبادات  همه همکاران بیان کرد موضوع تحول اداری یکی از موارد واجب در تمام سازمان ها به حساب آمده و با توجه به تخصصی بودن  فعالیت های سازمان فاوا  ارکان شش گانه تحول اداری می تواند در روند  فعالیت ها بسیار تاثیر گذار باشد.
حیدری به بیان این نکته پرداخت سازمان فاوا در سال های گذشته در حوزه تحول اداری به عنوان یکی از سازمان های برتر بوده است و حفظ این جایگاه دارای اهمیت ویژه ای است که باید مورد توجه قرار گیرد. ایشان در پایان افزود انتظار داریم با برنامه ریزی مدون توسط حوزه مدیریت برنامه ریزی و همکاری سایر اعضا بتوانیم شاهد برگزاری منظم جلسات و ارائه گزارش های انجام شده در این زمینه باشیم .۱۳۹۸/۰۲/۳۰
منبع : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
تعداد بازدیدها : ۹۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
سعید حیدری
سعید حیدری
شماره تماس:32301186


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳