گسترش مشارکت شهروندان در دستور کار معاونت هوشمند سازی

گسترش مشارکت شهروندان در دستور کار معاونت هوشمند سازی 
محسن فروردین سرپرست معاونت هوشمند سازی، نرم افزار و GIS سازمان فاوا در گزارشی به روابط عمومی بیان کرد گسترش مشارکت شهروندان شیرازی در فرآیند تصمیم گیری شهری در دستور کار این معاونت قرار گرفت.
فروردین خاطر نشان کرد با توجه به دستور رئیس سازمان مبنی بر تاکید شهردار محترم و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر شیراز به ضرورت رجوع به آرا و نظرات شهروندان و تسهیل خدمات رسانی به مردم از طریق راهکارهای نوین، گسترش مشارکت شهروندان شیرازی در فرآیند تصمیم گیری شهری به عنوان یک اولویت قرار داده شده است. در همین راستا در سال جاری اجرای چند پروژه توسعه خدمات شهروندی شاخص نیز در حال پیگیری و انجام می باشد .
                                                                              
سرپرست معاونت هوشمند سازی ، نرم افزار و GIS سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز به بیان این نکته پرداخت یکی از پروژه های این سازمان که با همکاری شورای نامگذاری معابر کلانشهر شیراز آغاز به کار کرده است سامانه مدیریت نامگذاری معابرمی باشد که در راستای افزایش مشارکت اجتماعی شهروندان و اثر بخشی در فرآیند تصمیم گیری و مدیریت شهری راه اندازی شده است و در حال حاضر قابلیت های کارتابل شهروندی و نسخه موبایل این سامانه نیز به بهره برداری رسیده است .
فروردین افزود شهروندان شیرازی می توانند با مراجعه به آدرس این سامانه به نشانی monam.shiraz.ir ثبت نام کرده و پس از ورود به سامانه با انتخاب معبر مورد نظر از روی نقشه پیشنهاد خود جهت تغییر نام آن معبر را به شورای نامگذاری ارسال نمایند و از همین طریق سیر آن را شخصا دنبال کنند.
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
منبع : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
تعداد بازدیدها : ۱۰۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
سعید حیدری
سعید حیدری
شماره تماس:32301186


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳