سازمان فاوا شهرداری شیراز به عنوان دبیر کمیته یکپارچه سازی اطلاعات شهری کلانشهر های کشور انتخاب شد

در نشست مشترک مدیران عامل سازمان های فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کلانشهرهای کشور در ارومیه، با بحث و تبادل اطلاعات در خصوص مسائل، مشکلات و راهکارهای مشترک کلانشهرها در زمینه فناوری اطلاعات تصمیم به تشکیل کمیته یکپارچه سازی اطلاعات شهری با دبیری سازمان فاوای شیراز گرفته شد.

سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز به عنوان دبیر کمیته یکپارچه­ سازی اطلاعات شهری در کلانشهرهای کشورانتخاب شد.
در نشست مشترک مدیران عامل سازمان­های فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کلانشهرهای کشور در ارومیه، با بحث و تبادل اطلاعات در خصوص مسائل، مشکلات و راهکارهای مشترک کلانشهرها در زمینه فناوری اطلاعات تصمیم به تشکیل کمیته یکپارچه ­سازی اطلاعات شهری با دبیری سازمان فاوای شیراز گرفته شد.
به گفته سعید حیدری رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز، در پی بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات پیش روی تمام کلانشهرها و در راستای تبادل اطلاعات بین دستگاهی و چالش ­های پیش رو، اعضا تصمیم به تشکیل کمیته یکپارچه­ سازی اطلاعات شهری گرفتند.
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز با دارا بودن تجربه  ICT MASTER PLAN و جایگاه ویژه سازمان فاوای شهرداری شیراز در میان کلانشهرها در این زمینه، با اتفاق نظر آرا به عنوان دبیر کمیته انتخاب گردید.
سازمان­ های فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری­های قم، مشهد و تهران نیز به عنوان اعضا این کمیته انتخاب شدند. حیدری هدف و محوریت فعالیت­های این کمیته را شناخت و تحقق اصالت­ و نقش اصلی فاوا در کلانشهرها و چابک­سازی آن­ها به منظور رفع چالش­ های پیش رو دانست. حیدری با بیان اینکه در این نشست مقرر شد جلسات مشترکی با مجمع شهرداران کلان­شهرها داشته باشیم، گفت: تلاش می­ کنیم خروجی نشست مدیران عامل فاوای کلانشهرها در این جلسات مطرح و بررسی شود.۱۳۹۸/۰۷/۱۶
منبع : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
تعداد بازدیدها : ۱۶۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
سعید حیدری
سعید حیدری
شماره تماس:32301186


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳