نشست مشترک مدیران سازمان های فناوری اطلاعات و ارتباطات شیراز و بوشهر

نشست مشترک مدیران سازمان های فناوری اطلاعات و ارتباطات شیراز و بوشهر برگزار شد

نشست مشترک مدیران سازمان های فناوری اطلاعات و ارتباطات شیراز و بوشهر
به گزارش روابط عمومی، چهارشنبه مورخ 98/10/4  نشست مشترک رؤسا و معاونین سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شیراز و بوشهر در محل سازمان فاوا شیراز برگزار شد. در این جلسه حیدری رئیس سازمان فاوا شیراز ضمن خوش آمدگویی به رئیس و معاونین فاوا بوشهر بیان کرد با توجه به گذشت یکسال از عقد تفاهم نامه همکاری میان هردو سازمان انتظار می رود با برگزاری نشست های تخصصی بیشتر و پیگیری از سوی هر دو سازمان بتوانیم پروژه های مشترکی را تعریف کرده تا شهروندان و کارکنان شهرداری های هر دو شهر بتوانند از فواید آن بهره مند گردند.
حیدری در ادامه به بیان این نکته پرداخت که ما بیشترین تمرکز خود را بر روی ایجاد و توسعه زیر ساخت های شهری در حوزه فناوری اطلاعات قرار داده ایم زیرا یکی از الزامات تحقق شهر هوشمند داشتن زیر ساخت مناسب است .
 بصیری رئیس سازمان فاوا بوشهر نیزضمن تشکر و قدردانی از برگزاری این نشست به میزبانی فاوای شیراز بیان کرد با توجه به گام های موفق کلانشهر شیراز در طی سال های گذشته در زمینه فناوری اطلاعات ما به دنبال استفاده از تجربیات فاوای شیراز در زمینه توسعه نرم افزارها و کسب درآمد پایدار و حرکت به سمت شهر هوشمند هستیم.
در پایان مقرر گردید ضمن تمدید تفاهم نامه مشترک، هر دو سازمان در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی در زمینه فناوری اطلاعات، اعلام پروژه های تعریف شده شهرهوشمند و دستورالعمل های فروش نقشه در شهرداری بوشهر با یکدیگر همکاری لازم را به عمل آورند.      
 ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
منبع : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
تعداد بازدیدها : ۲۶۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
سعید حیدری
سعید حیدری
شماره تماس:32301186


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳