فراخوان ثبت نام تامین کنندگان شهرداری شیراز

 فراخوان ثبت نام تامین کنندگان شهرداری شیراز
در راستای استقرار سامانه اطلاعات مدیریت پروژه (PMIS) در شهرداری شیراز، به منظور مدیریت یکپارچه و مکانیزه موارد مرتبط با تامین کنندگان ( شامل تمامی پیمانکاران، مشاورین، ناظران و تامین کنندگان کالا ) در سطح حوزه های مختلف شهرداری شیراز، زیرسیستم مدیریت تامین کنندگان به عنوان یکی از زیرسیستم های اصلی سامانه فوق الذکر، آماده بهره برداری گردیده است. لذا مقتضی است با رعایت نکات زیر حداکثر تا تاریخ 29‏/2‏/99 در سامانه، ثبت نام نمایید   قابل توجه تامین کنندگان محترم در صورت عدم ثبت نام در سامانه تا تاریخ مذکور مجوز شرکت برای استعلامات ، مناقصات ومزایدات در شهرداری شیراز صادر نخواهد شد  .
  1. آدرس موقت اینترنتی جهت ثبت نام  http: shiraz.niyam.ir(ثبت نام تامین کنندگان ) میباشد.
  2. جهت ثبت نام، فقط از نسخه های بروز رسانی شده مرور گرهای firefox , chrome استفاده شود.
  3. توصیه می گردد تامین کنندگان قبل از اقدام جهت ثبت نام، فایل های راهنمای پیوست را مطالعه و فایل های الکترونیکی مدارک و مستندات لازم را به نحوی که در فایل های راهنما بیان شده است، آماده نمایند. فایل های راهنما جهت مطالعه تامین کنندگان، در صفحه ثبت نام به آدرس فوق نیز قرار داده شده است.
  4. از آنجا که اطلاعات دریافتی از تامین کنندگان در صفحات مختلف ثبت نام، در ارزیابی آنها و شرکت در معاملات شهرداری شیراز تاثیر گذار خواهد بود، ضروری است تامین کنندگان تمامی موارد خواسته شده را به صورت کامل و دقیق و مطابق با واقعیت تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت اثبات موارد نقض، شهرداری شیراز این اختیار را خواهد داشت که اجازه حضور آن تامین کننده را در هیچ یک از معاملات شهرداری ندهد.
  5. ضروری است تامین کنندگان در بازه زمانی مشخص شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. بدیهی است پس از پایان مهلت ثبت نام و طی مراحل لازم، صرفاً تامین کنندگانی که در سامانه ثبت نام کرده باشند میتوانند در فرآیند معاملات شهرداری شیراز شرکت کرده و قرارداد منعقد نمایند
  6. درصورت بروز سوال، اشکال و یا ایراد شماره تلفن های پشتیبانی ( مندرج درصفحه ثبت نام ) آماده پاسخگویی خواهند بود۱۳۹۹/۰۲/۲۸
منبع : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
تعداد بازدیدها : ۲۳۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
سعید حیدری
سعید حیدری
شماره تماس:32301186


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳