همکاری مشترک شهرداری شیراز با اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور تکریم ارباب رجوع ، صیانت از حقوق شهروندی و تسهیل در ارائه استعلامات به شهروندان، از همکاری مشترک بین دو حوزه شهرداری و اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس خبر داد.

همکاری مشترک شهرداری شیراز با اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس
به گزارش روابط عمومی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور تکریم ارباب رجوع ، صیانت از حقوق شهروندی و تسهیل در ارائه استعلامات به شهروندان، از همکاری مشترک بین دو حوزه شهرداری و اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس خبر داد.
حیدری بیان کرد با توجه به شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان ، جهت جلوگیری از مراجعه حضوری و سفر های غیر ضرور شهری همشهریان نسبت به دریافت استعلامات و نیز ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان، کمیته فنی با حضور کارشناسان سازمان فاوا، شهرداری الکترونیک و اداره ثبت اسناد و املاک فارس تشکیل گردید. پس از بررسی های لازم مقرر گردید در فاز اول این پروژه، دفاتر اسناد استعلام خود از شهرداری را راسا و به صورت الکترونیکی ثبت نموده و پاسخ آن را نیز از شهرداری در کمترین زمان و به صورت سیستمی دریافت نمایند.
حیدری در ادامه افزود: از مزایای این پروژه می توان به مبارزه با پدیده شوم جعل که از استعلامات سنتی و دستی نشات گرفته نام برد ایشان در پایان بیان کرد از روزشنبه مورخ 99/3/17 بیست و دو دفتر منتخب ثبت اسناد در سطح کلانشهر شیراز کار خود را در این زمینه آغاز کرده و آماده ارائه سرویس به شهروندان محترم می باشند و در طی هفته های آتی بر تعداد این دفاتر افزوده خواهد شد.
 ۱۳۹۹/۰۳/۲۰
منبع : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
تعداد بازدیدها : ۱۰۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
سعید حیدری
سعید حیدری
شماره تماس:32301186


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳