logoFجلسه مشترک سازمان فاوا و فرمانده پلیس راهور استان فارس

جلسه مشترک سازمان فاوا و فرمانده پلیس راهور استان فارس برگزار شد

جلسه مشترک سازمان فاوا و فرمانده پلیس راهور استان فارس
به گزارش روابط عمومی، سه شنبه مورخ 98/05/07 به دعوت سرهنگ عباسی فرمانده پلیس راهور استان فارس نشست مشترک با حیدری رئیس سازمان فاوا در محل پلیس راهور استان برگزار شد.
 در این جلسه سرهنگ عباسی ضمن تشکر از خدمات و تعاملات پایدار سازمان فاوا در طی سال های گذشته با پلیس راهور ، ادامه این همکاری را در زمینه انجام پروژه های هوشمند سازی پلیس بسیار تاثیر گذار و حائز اهمیت دانست و بیان کرد با توجه به توانمندی فنی و تخصصی کارشناسان سازمان فاوا ما می توانیم در آینده نزدیک شاهد تحقق پروژه های هوشمند پلیس راهور در کلانشهر شیراز باشیم.
سعید حیدری رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز ضمن تشکر از سرهنگ عباسی بیان کرد یکی از افتخارات سازمان فاوا در طی سال های گذشته همکاری با پلیس راهور و ارائه خدمت به شهر و شهروندان فهیم کلانشهر شیراز بوده است.
در ادامه این نشست حیدری و عباسی در خصوص پروژه سامانه آنلاین نوبت دهی تعویض پلاک با توجه به شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از ازدحام جمعیت شهروندان، به روز رسانی و پشتیبانی سیستم ها و اجرای پروژه های شهر هوشمند در سطح کلانشهر شیراز مطالبی را مطرح نمودند. در پایان مقرر گردید در راستای پیشرفت و تسریع در روند اجرایی پروژه ها جلسات فنی با حضور رئیس سازمان فاوا برگزار گردد.۱۳۹۹/۰۵/۰۸
منبع : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
بازدید ها : ۳۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
کیفیت خدمات سازمان فناوری اطلاعات را چگونه ارزیابی می کنید ؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط
پیوندهای مهم

آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۱۷۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۸۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۱۶۴۱۷ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز می باشد.