ارائه خدمات سازمان فاوا در راستای حفظ سلامتی شهروندان و کارکنان شهرداری

ارائه خدمات سازمان فاوا در راستای حفظ سلامتی شهروندان و کارکنان شهرداری

به گزارش روابط عمومی، حیدری از ارائه خدمات سازمان فاوا در راستای حفظ سلامتی شهروندان و کارکنان شهرداری شیراز شیراز خبر داد .رئیس سازمان فاوا بیان کرد تعداد کل سامانه های فعال در شهرداری 185 عدد می باشد که 106 سامانه کاربردی و 79 سامانه اطلاع رسانی است که شامل پرتال ها ، پایگاه های خبری و سامانه شفافیت شهرداری بر بستر اینترنت قابل دسترسی بوده و امکان دورکاری آن مهیا می باشد . از 106 سامانه کاربردی 53 عدد از سامانه ها در حال حاضر قابلیت دور کاری دارد و 20 سامانه دیگر به زودی با این قابلیت فراهم می شود.
وی در ادامه افزود: در سیستم یکپارچه شهرداری الکترونیک که شامل زیر مجموعه هایی همچون استعلام آپارتمان های مسکونی، کمسیون ماده 100، نوسازی، حفاری و ... می باشد کلیه کاربران به غیر از حوزه نقشه که از نرم افزار Arc GIS استفاده می کنند از طریق اینترنت قابلیت دسترسی می باشد. حیدری برگزاری جلسات مدیریتی در شهرداری از طریق وب کنفراس را یکی دیگر از اقدامات انجام شده در راستای اقدامات فوق بیان کرد.
ایشان همچنین به بیان این نکته پرداخت، شهروندان می توانند برای حفظ سلامت خود کلیه درخواست های مربوطه را از طریق سامانه 137 ثبت و پیگیری نمایند.
رئیس سازمان فاوا از دیگر اقدامات انجام شده برای حفظ سلامتی شهروندان، ایجاد لایه نواحی پر تردد بر روی اپلیکیشن نقشه هوشمند شهرداری شیراز بیان کرد، به این صورت که افراد با نصب این اپلیکیشن از طریق بازار یا اپ استور بر روی تلفن همراه خود می توانند اجتماعات افراد پیاده، افزایش تراکم از لحاظ جمعیتی و نواحی پرتردد را روی نقشه مشاهده نمایند تا در صورت شلوغی نسبت به حضور در آن نواحی در صورت امکان پرهیز نمایند.
حیدری در پایان گفت : ثبت درخواست استعلام از طریق سامانه شهروند سپاری و نیز دو موضوع ثبت درخواست سامانه الکترونیکی و جمع سپاری در دستور کار قرار گرفته که به زودی در اختیار همشهریان قرار خواهد گرفت تا شهروندان شیرازی بتوانند بدون مراجعه حضوری خدمات لازم را دریافت نمایند

 ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
منبع : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات
تعداد بازدیدها : ۱۵۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
سعید حیدری
سعید حیدری
شماره تماس:32301186


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳